Panel Çit

Panel Çitlerin, bina çevresi, site ve apartman çevresi, park , bahçe, yol kenarı, sanayi bölgeleri, villalar ve karayolları çevresi gibi geniş bir kullanım alanı vardır. Bunun sebebi olarak estetik yapısı ve sağlamlığı gösterilebilir. Yeşil rengi ile doğayla iç içe olan panel çitlerimizi istediğiniz boyutlarda üretebiliriz.

Detaylı bilgi için tıklayınız


Helezon Tel

Galvaniz Kaplı Örgü Tel ve PVC Kaplı Örgü Tel olarak imal ettiğimiz helezon tel malzemesi, daha çok arsa çevresinde kullanılsa da panel çitin kullanıldığı diğer yerlerde de kullanılabilir. Kullanım alanlarına göre istenilen göz aralığında ve yüksekliklerde üretilmektedir. Genellikle boru direk ve beton direk ile uygulaması yapılmaktadır.

Detaylı bilgi için tıklayınız


Dikenli Tel

Dikenli teller geçişi önleyebilicek yegane önlemlerden biridir ister helezon telin üst kısmına ister de görseldeki gibi tüm yüzeyi dikenli şekilde kullanılabilir.

Detaylı bilgi için tıklayınız


Çim Çit

Dekoratif amaçla kullanılan çimçit, genel olarak villa, cafe, site, kolej vb. yerlerin dış mekanlarında estetik amaçla kullanılmaktadır. Aynı zamanda gizlilik sağlamak için idealdir. Güneş ışınlarına karşı uzun ömürlü ve dayanıklıdır. Tek başına uygulaması yapılabildiği gibi Panel Çit, Helezon Tel, Ferforje ve Portatif Çit‘in üzerine bağlanarak ta hem çok sağlam hemde dekoratif bir görüntü oluşturmaktadır.

Detaylı bilgi için tıklayınız


Spor Sahaları

Her türlü spor sahası için uygun özelliklerde sahalar yapabilmekteyiz. Belediye Park ve Bahçelerinde, Site alanlarında veya Ticari amaçla talep edilen PVC kaplı örgü tellerle uygulanan sahalarımız, istenilen yükseklikte yapılmaktadır.

Detaylı bilgi için tıklayınız


Jiletli Tel

Jiletli tel kullanılan bölgenin güvenliğini sağlamak için kullanılır. Özel mülkiyet yada devlet kurumlarında kullanılan jiletli teller kötü niyetli kişilerin o bölgeye girmesini engeller ve caydırıcılık özelliği taşır.

Detaylı bilgi için tıklayınız

Scroll to Top